PĒDĒJAIS LAIKS ATBRĪVOTIES NO PARTIJU JŪGA.

Godājamie tautieši! Cienījamās tautietes!

Pirms izlemjat atbalstīt kādu politisko partiju uzmanīgi izvērtējiet politisko partiju un partiju lokomotīvju, partiju pārstāvju Saeimā,  pašvaldībās (bijušo un esošo) un politisko partiju ielikteņu svarīgākajos valsts pārvaldes amatos lomu (darbību vai bezdarbību) visās Latvijas nebūšanās – Latvijas prihvatizācija un valsts nozagšana, banku afēras, tautas vairākuma interesēm neatbilstoša OIK ieviešana, nodevība pret latviešu tautu – atteikšanās no Latvijas likumīgās teritorijas – Abrenes, tiesu varas korumpētība un tiesu izpildītāju patvaļa, un pats galvenais – nelikumīgās politisko partiju diktatūras izveidē, kuru radīja tautas varu uzurpējušie LPSR/Latvijas Republikas Augstākās Padomes (LR AP) deputāti*.  LR AP 1992.g. 20. oktobrī pieņēma likumu „Par 5.Saeimas vēlēšanām”, ar kuru, pārkāpjot 1922.g. Satversmi un uz tās pamata izdotos likumus**,  tā grozīja Latvijas 1922.gada 9.jūnija „Likuma par Saeimas vēlēšanām” redakciju.

*  –  Pārsvarā PSRS komunistiskās partijas funkcionāri, kuri tika ievēlēti pēc PSRS instrukcijām. Vēlēšanās piedalījās visi toreiz Latvijā dzīvojošie PSRS pilsoņi, tai skaitā okupācijas karaspēka personāls. LPSR AP deputāti, pārkāpjot 1922.gadā pieņemto Satversmi, pārdevēja sevi par LR AP deputātiem un izveidoja pagaidu valsts pārvaldes struktūru (Latvijas Republikas Augstāko Padomi), kura uzurpēja Latvijas tautas suverēnās tiesības lemt par konstitucionālās iekārtas pamatprincipiem. LPSR AP deputātu izveidotā politisko partiju diktatūra  turpina pārkāpt 1922.gadā pieņemto Satversmi un ļauj Saeimā iekļuvušo „ ekonomisko” grupējumu izveidotajām politiskām partijām un viņu sponsoriem klaji un ciniski uzurpēt Latvijas tautas suverēno varu, un izmantot to savās savtīgajās interesēs lai savu personīgo labklājību uz nodokļu maksātāju rēķina.

**  – LPSR laikā ievēlēto AP deputātu (1990.gada 3.maijs – 1993.gada 5.jūlijs), kuri sevi nelikumīgi pārdevēja par LR AP deputātiem, darbība bija antikonstitucionāla, jo tādu iestāžu darbību neparedzēja 1922.gada Satversme (Jurists, tiesību zinātņu doktors J.Rozenbergs (avīzē “Mūsu Zeme” 2001.g. jūlijā): “… Augstākā Padome, nebūdama Latvijas Republikas likumdevēja institūcija, nevarēja grozīt Latvijas Republikas likumu. Vēl jo vairāk tai nebija tiesību ietvert tajā normas, kas bija pretrunā ar Satversmi. (..)”.)

Alkās palikt pie varas un turpināt veidot savus personīgos „Veiksmes stāstus” daudzi vecie un viltīgie klaiņojošie politiskie buki un izbijušie valsts pārvaldes nomenklatūras darbonīši ir nomainījuši partiju piederības un ar skaistiem solījumiem kārtējo reizi mēģina uzlikt klapes Latvijas iedzīvotājiem uz acīm. Tagad, lai tiktu Saeimā un turpinātu parazitēt uz tautas rēķina, viņi sola strādāt tautas labā, bet viņu solījumi vairāk izskatās pēc populisma (Populisms (latīņu: populus — ‘tauta’) ir politiskā pozīcija vai retorikas stils – vēlētājiem tīkami, taču nepiepildāmi solījumi, kuru izmantošanas mērķis ir iegūt plašu tautas masu atbalstu un popularitāti.)

Tautieši! Pirms balsojiet par pie varas esošajiem un pirms tam valsts pārvaldes amatos sēdējušajām politiskajiem ākstiem padomājiet! Viņiem visiem tauta jau bija uzticējusi svarīgāko  – veidot sociāli taisnīgu, plaukstošu Latviju un risināt PSRS totalitārā režīma radīto seku novēršanu. Vai viņi spēja kaut ko izdarīt, lai šis latviešu tautas izdzīvošanai svarīgākais mērķis tiktu realizēts???? Tauta pamet valsti, banku afēras, nesakārtota likumdošana, ierēdņu patvaļa (sarakstu var turpināt vairāku lapaspušu garumā).

Tautieši! Domājiet, vērtējiet, droši izsakiet savu viedokli par visiem politiskajiem procesiem Latvijā. Pareiza izvēle būs Jūsu personīgais ieguldījums Latvijas un latviešu tautas nākotnes veidošanā. Jūsu pareizā izvēle būs arī Jūsu visvērtīgākā dāvana Latvijai sagaidot Latvijas valsts 100 gadi.

Leave a Comment

Scroll to Top