PARTIJAS BIEDRU VIEDOKĻI

Telefona sarunasPIERAKSTĪTIE PARTIJAS BIEDRU VIEDOKĻI TELEFONSARUNĀS

 

 • Dzīvo laukos. Māris saka, ka labi. Nākošreiz būs labāk. Vajag piedāvāt, kā iziet no ekonomiskās situācijas. Nepieciešama atomelektrostacija, gāzes termināls. Ar tādu cenu, kāda šobrīd ir energo resursiem, šobrīd ir slikti. Daudz papīrmalku izved ārpus valsts. Vēl cukurfabriku vajadzētu, tas bija noziegums, ka likvidēja visas cukurfabrikas. Daudzus iedzina bankrotā. Jāiet ar to pie cilvēkiem. Viens vai divi to nepanāks, ja būs vairāk, tad mēs varētu ko panākt. Jāgriežas pie cilvēkiem, var caur sociālajiem tīkliem. Jābrauc pie cilvēkiem uz vietas, īpaši uz Latgali. Jārunā savā starpā. Linu audzēšanu jāatjauno. Jāmeklē, ko cilvēki varētu darīt laukos. Latvijā ir pusmiljons smēķētāju. Problēmas ar cigarešu kontrabandu. Vajadzētu savu tabakas fabriku. Dzīvokļu jautājums pašvaldībās. Jāceļ īres nami ar izpirkšanas tiesībām. Jādara viss, lai Latvija nebūtu pēdējā vietā starp Baltijas valstīm. Ja mēs ar politiku nenodarbosimies, politiķi nodarbosies ar mums! Jaunieši jāiesaista.
 • Rezultāti varēja būt pavisam savādāki. Iesaistīja savus kontaktus, bet cilvēki nevarēja balsot par viņu ārzemēs. Cilvēki nezināja, ka nevar balsot par cilvēku Rīgā, ja kandidāts ir citā apgabalā. Bukleti bija vajadzīgi! Sastādīt grafiku, kurus apgabalus apbraukāt. Balsu pirkšana ir negodīga spēle! Ļaunprātīgi izmantojot situāciju, valdība palielina pensijas pirms vēlēšanām. Svarīgi satikties klātienē, sapulcēs! Attālināti neder. Saziņa netika liegta. Informācija par maz- BUKLETI, kur būtu īss dosjē. Pietrūka komandas darba, konkrēts rīcības plāns. Ne visiem ir internets. Nebijām īsti sagatavojušies, bet kaut kāds panākums ir. Atrast kļūdas. Komandas darbs visvarīgākais, konkrēts plāns. Tracina, ka starp visiem nav vienāds starta punkts (2% barjera). Varētu sadarboties ar Krišjāni Papiņu. Turpināt video palaišanu un jaunus rullīšus 1x vai reizi 2 mēnešos. Tas radītu iespaidu – TURPINAM.
 • Vainīga apvienības valde. Citiem, kas nebija Facebookā, nebija informācijas. Māris Možvillo saka nepatiesību, ka TM nomainījis taktiku.
 • Nemanīja, tikai 1vai2 reizes. Pārsteidz, ka mūsējie tikai no 6vietas, neforši. Vietas nebija sadalītas. Bukletu nav. Apvienība nebija pamanāma, reizēm varēja pamanīt Māri Možvillo, bet ja nezinātu, kas viņš ir, tad nemaz apvienība nezināma. Šleseram Ogrē bija – liels pasākums, blakus centrālajam laukumam ar autobusu atbrauca (uzraksts uz autobusa- partijas nosaukums). Šoks, ka Ogres mērs bija kopā ar Šleseru. Viņiem cita nauda. Tiem kam nauda, tie var izvērst kampaņu. Cilvēki jauca sarakstus (apvienotais saraksts). Visur vajag naudu. Iepriekš braukāja pa Zemgali un mētāja bukletus, bet tagad tādu nebija. Vieni TM neko nevaram. Kā sociāldemokrāti izskanēja vairāk Progresīvie. Šoks par Rosļikovu, ka viņi tik augstu tika, bet saskaņa tik zemu.
 • Maz reklāma, nebija tikšanās ar iedzīvotājiem. Kā bija, tā ir. Daudzi cilvēki par mazajiem nezināja. Laicīgi jāsāk reklamēties laikrakstos. Tagad jānorāda, kur valdība nepareizi dara. Jānorāda, ka valdībai būtu jādara šitā vai šitā. Sekot līdzi, kas notiekas un informēt, ko mēs labāk darītu. Gudri parunājam un viss Miljons mums nav, kā Šleseram. Varbūt mums miljonārs jāpiesaista. Informācija grūti pieejama un ļoti jāmeklē. Ja cilvēks nemeklēja, neko neatrada. Mazs %, kas grib meklēt.
 • Tikai puse izdarīta. S. Benefelde saka, ka nebija nekādu publikāciju. Jaunais laiks(Vienotība) bija Austrālijā, Anglijā. Kāpēc mums nebija resursi? Kāpēc nebija bukleti?
 • Daudz tā neko, nebija laika sekot. Viss jau kā parasti, nebija nekas atšķirīgs. +- ir OKEI. Nebija nekas izcils. Nebija slikti. Jācīnās, vismaz 5% jāsasniedz.
 • Partijā jāiesaista cilvēki, kas ir jau kaut kas. Neprecizitātes vai nepatiesības nevajadzētu izteikt. Kariņu lamā, bet viņš ir vienīgais premjers, kas izdzīvoja visu sasaukuma laiku. Tie, kas kritizē, vai tu tādos apstākļos ar būtu izdarījis labāk.
 • Jūs vispār neskanējāt. Nebija raidlaiks. Lai nobalsotu PAR, jābūt kaut kam, kas ielec cilvēkam acīs. Ja programmā nebija nekā īpaša. Iet par naudu Saeimā. Neredz jēgu startēt. Jāsasniedz tie, kas neiet balsot, lai nobalso. Lai nākamreiz būtu rezultāts, vajag spožu ideju. Man bija spoža programma. Manifestējas krāsainie. Spožai ir jābūt programmai. Vajag izkāpt no vecajām kurpēm un mēs esam Saules tauta. Nodokļi ir grāmatvežiem. Atceļam un nedaudzinām savus svētkus. Dievam tāda tauta nav vajadzīga, kas atsakās no savām saknēm. Cik tālu var postīt tautu. Satversmes 44. pants- jāciena tauta un citas tautas. Kā latvieši nonākuši līdz tam, ka esam KOPIENA. Atjaunot Satversmes 41.pantu mēs esam tauta nevis kopiena. Var palīdzēt sastādīt programmu, bet nav kas to nestu. Iepriekš aktieris vinnēja, jo dullojās. Mūs izšķaidīs, karu uzsūtīs. Ja tauta gribētu dzīvot pēc saules ritma! Mums nav sakara ar mēness ritmu, tikai saimniecībā to izmantoja. Garīgā dimensijā mēs dzīvojam saules ritmā. Decentralizācija nepieciešama, lai nelikvidē tik daudz lauku skolas.
 • Rezultāts ģīmī. Nākošam periodam – jārādās sabiedrībā, jāpopularizē sava doma. Līdz mums aizgāja informācija, bet sabiedrībā iegūt popularitāti, atpazīstamību gan individuāli, gan pašai apvienībai. Skandālu uztaisīt! Lai dzird. Globāli- jāpazīst un viss!!! Diskusiju vērts TM sapulcē par sadarbību ar AL. LAI VEICAS!
 • Uldis bija vienīgais, kas tikās ar vēlētājiem. Bukleti bija ļoti vajadzīgi. Ulda variants caur Facebook. Likt iekšā Labreņča rakstus. Pēc valdības ievēlēšanas, vērt cilvēkiem acis vaļā. Nepatika, ka vēlētājam nedeva iespēju iepazīties ar visām partijām. Jāveido reģionālās grupiņas, kur trīs cilvēki ir vadītāji. Mājas lapa neuzrunāja.
 • Ko var gribēt no mazas partijas. Negaidīju, ka būs vairāk par 1%. Māris Možvillo patika, labs vadonis. Rubīns bija miljonārs. Lielās partijas vinnēs. Jāapvienojas ar lielām haizivīm. Patriote TM. Tagad tādi laiki, ka Latviju maz ievēro, mērogošana notiek. Ar avīzēm nē, radio dārgi, maz rakstnieki. Lauku avīzēs vajadzētu vairāk reklamēties. Ieteikums – rakstīt, rakstīt, rakstīt. Avīzes arī iet uz galu. Muzikanti, kas braukātu apkārt, mums nav. Rakstīt galvenais. Vairāk uzrunā rajona avīzes. Kolāts nav dabūjis labu amatu. Divos mēnešos reizi jāiziet gaisā noteikti. Rīvējamies ar citām partijām, tās atņem uzmanību (novērš ar savu bļaustīšanos). Vaina ir tā, ka grūti jaunos pielabināt. Grib spožāk. Rosļikovam izdevās jaunos paņemt. Vajag atraktīvus cilvēkus. Kreituse staigā pa vidusskolām un labas idejas gan jau nekaisa. Viņa runā ar indi. Strādāt ar jaunatni! Sabiedrība ir modernāka. Kur veikalnieki uzbāžas e-pastos. Mums arī vajadzētu vairāk e-pastu, kur ziņot. Māris Možvillo ir figūra, vajag vēl kādu no Saeimas izkritušajiem uzrunāt piesaistīties mums.
 • Pašvaka bija. Materiālās iespējas vajadzēja vairāk. Bija inernetā maz. Tikai savā starpā pārrunājām. Priekš citiem cilvēkiem nebija uzskatāmas un pieejamas programmas. Lielās partijas varēja just. Cilvēkiem pašiem jāsaprot, ka vajag kaut ko jaunu. Varu un naudu visiem gribās. Vajadzēja uzrunāt cilvēkus. Cilvēkos ir neticība. TV un pastkastītēs avīzes, un pabraukāt pa rajoniem. Pīlēna partijas busiņš uz pilsētas svētkiem vai pasākumiem atbrauc un pievienojas. Jādod vairāk ziņas, ka citi zog mūsu idejas. Ievēlētās partijas pasniedz labās idejas, bet ideja bija mūsu. Cerība bija, popularitāte vajadzīga. Kas skaļi bļauj, tos sadzird, bet zolīdi tas jādara. Jāatspoguļo, ka pateicoties mūsu idejām ir reāli tas un tas. Paldies par to, ka īstenojat (tiem, kas zog idejas)!!! Ja gribam ko mainīt, tad jāmaina kadri. Tautai būtu jādomā. Jācenšas attēlot, ko ievēlētie solīja, ko neizdara. Jāinformē, kādi parādi sataisīti. Mēs esam veco ļaužu tauta, daudz pensionāri. Tauta samierinās ar visu, politiski nedomā. Pa brīvības gadiem viss iet uz leju. Jātiek iekšā. Jaunie brauc prom. Kas būs ar armiju? Tie, kas aizbrauc, tos nedabūs atpakaļ. Vai cilvēki tiešām neredz, īpaši pensionāri? Vai tad aiz labas dzīves brauc projām? Popularizēt. Sponsori. Plinti krūmos mest nevajag, kaut kas ir jādara. Mazās partijas daudz. Visiem jānonāk pie kopsaucēja, tad būtu spēks. Vajag apvienoties. Celt gaisā nebūšanas, bet neapriet. Jācīnās, padoties nevajag. Jādomā, ko darīt. Pēc iespējas vairāk apvienoties. Katrai partijai ir labas idejas.
Scroll to Top