AR ATBILDĪBU PAR TĒVZEMI!

AR ATBILDĪBU PAR TĒVZEMI!AR ATBILDĪBU PAR TĒVZEMI!

Politika, kuru, sākot ar 1991.gadu, realizēja un turpina realizēt deputāti un atbildīgās valsts amatpersonas, ir prettautiska. Tā nekad nav veicinājusi un arī tagad neveicina tautas labklājības izaugsmi un nenodrošina Latvijas iedzīvotājiem elementārās sociālās garantijas. Īstenībā tā ir Latvijas iedzīvotāju pazemošana.  Šīs bezatbildīgas politikas rezultātā ir katastrofāli palielinājies Latvijas parāds un ir izveidojusies sabiedrības dziļa sašķeltība bagātajos un trūcīgajos, kuri nevis dzīvo cilvēku cienīgu dzīvi, bet  gan  balansē uz nabadzības robežas. Tautas kalpu atbildības izpratne sākas un beidzas ar rūpēm par savas  labklājības  celšanu uz Latvijas iedzīvotāju rēķina. Lai radītu stabilu ienākumu bāzi savas  labklājības nemitīgai celšanai (tai skaitā deputātu un ministru algas palielināšana) viņi nesodīti nodarbojas ar dažādu Latvijas iedzīvotāju sociālo grupu  klaju , nodokļu celšanu un turpina izsaimniekot valsts finanšu līdzekļus. Tas liecina tikai par to, ka daudziem tautas kalpiem nav nekādas morālās atbildības Latvijas iedzīvotāju priekšā. Šķiet, ka šādi tautas kalpi ir piešķīruši sev savdabīgu „izredzēto” statusu – „pašizredzētie”.

Savā ikdienas darbā daudzi tautas kalpi regulāri (iespējams arī to dara apzināti) pārkāpj Latvijas Satversmi un daudzu likumdošanas aktu prasības jo ir pārliecināti, ka viņus neviens nevar saukt pie atbildības. Arī Krimināllikums viņus nebiedē, jo viņi ir pārliecināti, ka tautas kalpu ieceltie „savējie” Latvijas tiesībsargājošajās institūcijās viņus spēs vienmēr pasargāt.

  Cik ilgi ņirgāšanās par Latvijas iedzīvotājiem turpināsies???!!! Cik ilgi cilvēki Latvijā tiks pazemoti un diskriminēti???!!!

Atbilde ir vienkārša – tik ilgi cik ilgi iedzīvotāji pazemīgi pacietīs šo situāciju.

Vai nav gana?

Varu droši teikt, ka lielāka daļa Latvijas iedzīvotāju domā, ka pastāvošo politisko partiju valsts pārvaldes modeli ir jāmaina. Tikai ar to drosmi un gribēšanu sakārtot savu valsti latviešiem kā ir tā ir. Liela daļa  tautiešu vēl aizvien cer, ka varbūt notiks brīnums un atnāks „gādīgs onkulis”, kurš būs drosmīgs un ierādīs „pašizredzētajiem” viņu īsto vietu un sakārtos Latviju.

Tās ir naiva cerība. Neviens nenāks. Ir vajadzīga pašu Latvijas iedzīvotāju aktīva rīcība savas Tēvzemes sakārtošanai. Tāpēc aicinu Latvijas patriotus apvienoties kopīgai cīņai pret tautas varas uzurpatoriem.   Sagraut (demokrātiskā veidā bez vardarbības) „pašizredzēto” radīto visatļautības impēriju/valsti valstī var tikai pati tauta.

Ja gribi lai Tava dzimta, latviešu tautas nākošās paaudzes un Tavi līdzcilvēki dzīvotu sociāli taisnīgā un latviskā Latvijā – Latvijā, kurā katram tās iedzīvotājam tiek nodrošināta cilvēku cienīga dzīve, nevis balansēšana uz izdzīvošanas robežas, tad kļūsti par partijas „Tēvzemes mantojums” biedru un atsaucies lai kopā ar līdzīgi domājošajiem cilvēkiem panāktu taisnīguma uzvaru Latvijā.

Ja Tev ir atbildības sajūta par savas Tēvzemes un latviešu tautas likteni un esi gatavs ar savu darbu palīdzēt izveidot valsti, kurā galvenā pamatvērtība ir Cilvēks, tad nestāvi malā un kopā ar līdzīgi domājošajiem panāc latviešu tautas iesaistīšanu tautvaldības principa (valsts amatpersonu darba kontrole ir katra Latvijas pilsoņa pienākums) realizācijā pašvaldībās un valstī kopumā.

Papildinformāciju var saņemt rakstot uz e-pasta adresi – alf@inbox.lv, tevzemesmantojums@gmail.com,

Ar cieņu,

Partijas valdes priekšsēdētājs Alfrēds Buls

25.02.2018.

Leave a Comment

Scroll to Top